Krby

Nabízíme kompletní realizace krbů a vytápěcích systémů – jak teplovzdušných a hypokaustových tak teplovodních. Dále provádíme dodávky a montáže certifikovaných nerezových komínových systémů německé firmy JEREMIAS. Součástí nabídky je posouzení komínového systému, možností stavby, efektivnosti vytápění, grafický návrh a cenová nabídka.

V naší prodejně lze také zakoupit veškeré materiály potřebné ke stavbě krbu. To znamená kouřovody černé, nerezové i flexibilní, materiály pro stavbu i tepelné izolace a rozvody vzduchu.

Realizace krbů

Naší filosofií je individuální přístup ke každému zákazníkovi. Provedeme posouzení místa stavby nebo projektové dokumentace s ohledem na možnost využití teplovzdušných nebo teplovodních rozvodů a posouzení komína. V případě, že komín není nebo nevyhovuje, zajišťujeme výrobu a montáž komínového tělesa. Dodáváme certifikované komínové systémy JEREMIAS. Za velmi důležité považujeme možnost vytápět ekonomicky a efektivně i několik místností najednou. Na základě získaných informací o finálním vzhledu krbu, navrhneme optimální řešení a vypracujeme návrh stavby a následně i cenovou nabídku. V případě kladného rozhodnutí investora následuje smlouva o dílo a realizace stavby.

Firma RMC servis s.r.o. spolupracuje s předními tuzemskými a zahraničními výrobci.

Konzultaci ohledně stavby krbu si můžete domluvit na telefonu: 603 238 410.
Přejít nahoru